VÚB banka volá S.O.S.

Autor: Tomas Spurny | 24.5.2007 o 8:00 | Karma článku: 11,14 | Prečítané:  7956x

Upozornili ma na to priatelia  a spolupracovníci. Vraj si mám pozrieť posledný diel relácie S.O.S. a dobre sa zasmejem. Keďže som vôbec nevedel o čo ide, moja prvá reakcia bola, že nemám čas. Keď však pôvodnú informáciu „okorenili" dodatkom, že sa dobre zasmejem sám na sebe, už som neodolal. Nakoniec - kto by odolal? A že si nevymýšľam posúďte sami. Podľa mňa je to vynikajúca paródia, ktorá sa nevidí každý deň: http://www.youtube.com/watch?v=f5RNGyvXosA

Stará pravda hovorí, že v jednoduchosti je krása. Táto paródia ju napĺňa na sto percent. Je takmer presnou kópiou nášho reklamného spotu na flexiúčet EXTRA. Kopíruje jeho jednoduchosť a nápad s absurdne dlhým a tým pádom pútavým smiechom. A ako sa na správnu paródiu patrí, nepatrne (v tomto prípade o 0,1%) pozmeňuje fakty, vďaka čomu sa dostáva do perfektnej záverečnej pointy. Naozaj som sa vynikajúco zasmial, čo sa mi nestáva veľmi často. Ďakujem za to.

Možno si to niektorí ešte budú pamätať, ale môj prvý blog v živote, bol pokusom o parodovanú polemiku s nelichotivým článkom, ktorý o našej banke na blogu zverejnil šéfredaktor Trendu pán Rado Baťo. Tu však niet čo parodovať - autori to zvládli na výbornú sami, a paródia paródie by asi nemala zmysel.

V tomto prípade sa teda zmôžem iba na úplne nevtipné toto:

Milí tvorcovia relácie S.O.S.:

  1. Poďte k nám do VÚB banky (to je to volanie S.O.S. aby bolo jasné) a otvorte si u nás bežné účty s názvom flexiúčet EXTRA.
  2. Nahovorte na to všetkých vašich známych a priateľov.
  3. Nepochybujem, že všetci splnia nami požadované podmienky tak, aby dosiahli avizované 5 percentné zhodnotenie.
  4. A spoločne sa potom zasmejeme na tom, aké nízke úroky majú ostatní majitelia bežných účtov v iných bankách.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Píše Marián Leško

Kováčik je naozaj špeciálny prokurátor. Ako chráni mocných?

Prokuratúra ochraňuje privilegovaných.


Už ste čítali?