Staňte sa DOBRÝMI ANJELMI

Autor: Tomas Spurny | 18.6.2007 o 12:56 | Karma článku: 7,08 | Prečítané:  2490x

V osobných listoch to píšem všetkým našim klientom. A v tomto blogu vám ostatným. Vymeňte svoje platobné karty za nové, ktoré sa volajú DOBRÝ ANJEL. Prispejete na dobrú vec a nebude vás to stáť ani korunu naviac.

Nie som autorom projektu DOBRÝ ANJEL. Je ním môj priateľ a jeden z najúspešnejších slovenských podnikateľov Andrej Kiska. On je ten, kto vám všetko podstatné vysvetlí. Robí to už osem mesiacov po celom Slovensku. Pozrite si preto stránku http://www.dobryanjel.sk/ a sami zistíte, aký fascinujúci a jedinečný projekt tento pán zrealizoval.

Má môj obdiv a skladám pred ním klobúk. To, čo robí, nemá svojím obsahom a formou na Slovensku obdobu. Takto jednoducho, pritom šikovne a maximálne transparentne realizovaný charitatívny projekt, som nevidel nikde vo svete. A takto sme ho spolu s Andrejom pred časom odprezentovali mojim šéfom z bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá vlastní VÚB banku. Chceli sme súhlas na to, aby sa VÚB banka mohla k tomuto projektu efektívne pripojiť. A dostali sme ho.

Mnohí naši zamestnanci sú Dobrými anjelmi už od vzniku tohto úžasného projektu a ja som šťastný, že teraz sa k nemu pripájame aj ako inštitúcia. Našli sme spôsob a ten je oddnes funkčný. Je jednoduchý. Ak máte flexiúčet, môžete si bezplatne vymeniť svoju debetnú platobnú kartu za rovnako funkčnú kartu s názvom DOBRÝ ANJEL. Ak nie ste našim klientom, môžete požiadať o kreditnú kartu DOBRÝ ANJEL, ktorú získate aj bez toho, aby ste si u nás otvorili účet. Tieto karty môžete používať presne tak isto, ako iné platobné karty. S jedným malým (ale predsa obrovským) rozdielom - z každej platby, ktorú prostredníctvom týchto kariet urobíte, pôjde 1% na účet DOBRÉHO ANJELA. To percento však nezaplatíte vy z vašich peňazí, ale zaplatí ho naša banka.

Ako často a kde budete kartu používať, je na vás. Nakoniec, môžete ju používať tak isto ako tú, ktorú máte dnes. Popri tom sa však z vás stane Dobrý Anjel. Čiže jeden z tých, ktorí - každý podľa svojich možností - prispievajú prostredníctvom tohto systému na pomoc sociálne slabým rodinám, v ktorých žijú ľudia s rakovinou. A stanete sa ním iba preto, že budete mať túto kartu. Navyše prostredníctvom internetu budete mať možnosť pozrieť si, koľko peňazí ste používaním karty vygenerovali, a ktorým rodinám boli tieto prostriedky poukázané.

Myslím to veľmi vážne. A nebudem vás tu unavovať rečami o potrebe charity. V tomto kontexte to nemá zmysel a ani sa to nepatrí. Každému však odporúčam, aby sa na stránku http://www.dobryanjel.sk/ aspoň raz pozrel.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Píše Marián Leško

Kováčik je naozaj špeciálny prokurátor. Ako chráni mocných?

Prokuratúra ochraňuje privilegovaných.


Už ste čítali?