Staňte sa DOBRÝMI ANJELMI

Autor: Tomas Spurny | 18.6.2007 o 12:56 | Karma článku: 7,08 | Prečítané:  2487x

V osobných listoch to píšem všetkým našim klientom. A v tomto blogu vám ostatným. Vymeňte svoje platobné karty za nové, ktoré sa volajú DOBRÝ ANJEL. Prispejete na dobrú vec a nebude vás to stáť ani korunu naviac.

Nie som autorom projektu DOBRÝ ANJEL. Je ním môj priateľ a jeden z najúspešnejších slovenských podnikateľov Andrej Kiska. On je ten, kto vám všetko podstatné vysvetlí. Robí to už osem mesiacov po celom Slovensku. Pozrite si preto stránku http://www.dobryanjel.sk/ a sami zistíte, aký fascinujúci a jedinečný projekt tento pán zrealizoval.

Má môj obdiv a skladám pred ním klobúk. To, čo robí, nemá svojím obsahom a formou na Slovensku obdobu. Takto jednoducho, pritom šikovne a maximálne transparentne realizovaný charitatívny projekt, som nevidel nikde vo svete. A takto sme ho spolu s Andrejom pred časom odprezentovali mojim šéfom z bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá vlastní VÚB banku. Chceli sme súhlas na to, aby sa VÚB banka mohla k tomuto projektu efektívne pripojiť. A dostali sme ho.

Mnohí naši zamestnanci sú Dobrými anjelmi už od vzniku tohto úžasného projektu a ja som šťastný, že teraz sa k nemu pripájame aj ako inštitúcia. Našli sme spôsob a ten je oddnes funkčný. Je jednoduchý. Ak máte flexiúčet, môžete si bezplatne vymeniť svoju debetnú platobnú kartu za rovnako funkčnú kartu s názvom DOBRÝ ANJEL. Ak nie ste našim klientom, môžete požiadať o kreditnú kartu DOBRÝ ANJEL, ktorú získate aj bez toho, aby ste si u nás otvorili účet. Tieto karty môžete používať presne tak isto, ako iné platobné karty. S jedným malým (ale predsa obrovským) rozdielom - z každej platby, ktorú prostredníctvom týchto kariet urobíte, pôjde 1% na účet DOBRÉHO ANJELA. To percento však nezaplatíte vy z vašich peňazí, ale zaplatí ho naša banka.

Ako často a kde budete kartu používať, je na vás. Nakoniec, môžete ju používať tak isto ako tú, ktorú máte dnes. Popri tom sa však z vás stane Dobrý Anjel. Čiže jeden z tých, ktorí - každý podľa svojich možností - prispievajú prostredníctvom tohto systému na pomoc sociálne slabým rodinám, v ktorých žijú ľudia s rakovinou. A stanete sa ním iba preto, že budete mať túto kartu. Navyše prostredníctvom internetu budete mať možnosť pozrieť si, koľko peňazí ste používaním karty vygenerovali, a ktorým rodinám boli tieto prostriedky poukázané.

Myslím to veľmi vážne. A nebudem vás tu unavovať rečami o potrebe charity. V tomto kontexte to nemá zmysel a ani sa to nepatrí. Každému však odporúčam, aby sa na stránku http://www.dobryanjel.sk/ aspoň raz pozrel.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Kaddáfí zachránil nemecký klub. Niečo za to však chcel

Nemecký hokejový tím zachránil líbyjský diktátor pred krachom.

KOMENTÁRE

My sme les. Zastavíme katastrofu?

Slovenské lesy miznú, rozšírili sa v nich pilčíci a traktory.


Už ste čítali?